Sevgide Mesafe Tanımayanlar ile Tanışalım

  • Listed: 11 Haziran 2016 14:33
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Ben Zühre. Gaziantep’te ailemle birlikte yaşıyorum. Esmerim, 1.60 boyundayım. Zamanımı ailemle geçiriyorum. Burada lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversiteye devam edemedim. Bu nedenle evde anneme ev işlerinde yardım ediyorum.

Boş zamanlarımda ailemle gezmeğe giderim. Arkadaşlarımla birlikte de gezeriz zaman zaman. Sinemaya gideriz, çay içeriz. Biz kalabalık bir aileyiz. Bu nedenle asla canım sıkılmaz. Çok güzel yemek yaparım. Elimden her türlü yemek gelir. Bende bir aile sahibi olmak ve doğru kişi ile tanışmak için bu siteye üye oldum. Güvenilir bir site olduğunu biliyorum. Bana da kuzenim tavsiye etti. Kendi ilinden, hatta ilçenden bile birileriyle tanışma şansına sahipmişsin. Ben de geleceğe yönelik bir arkadaşlığı artık yaşamak istiyorum.

Görükle escort bayan arayan erkeklerle tanışmak ve onlarla burada sohbet etmek istiyorum. Böylece birbirimizi tanıyabilir ve güvenilir, ciddi bir ilişkiye sahip olabiliriz. Bayan arkadaş arayan erkeklerden beklentim yok aslında. Dürüst olmaları yeterlidir. Birlikte güzel vakit geçirebilir, sinemaya gidebilir ve ilişkimizi daha ciddi boyutlara taşıyabiliriz.

Seninle tanışmak için can atıyorum. Bana bir merhaba demen yeter. Birazcık da uzun boylu isen muhteşem olur. Böylece güzel bir tanışma başlar ve el ele diz dize gezer dolaşırız. Farklı şehirlerden taliplerime de her zaman açığım. Sonuçta sevginin mesafesi olmaz. Sence de bu böyle değil mi? Sevgiler mesafelere asla sığmazlar ve birbirlerine daima yakın dururlar.

No Tags

2910 total views, 2 today

  

Listing ID: 559575bf6cf30069

Report problem

Processing your request, Please wait....