Erken kalkan partner Zeynep

  • Listed: 3 Nisan 2019 15:56
  • Expires: This ad has expired

Tanıtım

Sabah çok erken ve hızlı uyanırım. Eğer alarmı duyduysam mutlaka uyanır ve tüm rutinlerimi yapmak için hızlı hareket ederim. Kesinlikle sakin durmam. Uyandığımda su içer, spor yapar, duş alır ve kahvaltı ederek hızlıca hazırlanırım. Yoğun bir gündemim var. Birkaç iş birden yapıyorum. Sakin bir şekilde hayatı yürütebilen yapıya sahip değilim. Onun için sabah hızlıca hazırlanır ve işlerime doğru ilerlerim. Üniversite mimarlık bölümünden mezunum. İç mimar olarak çalışıyorum. Kendime ait ofisim var ve bu işte oldukça iddialıyım. Renkli, zevkli, eğlenceli, kaliteli bir iş hayatım olduğu için çok şanslıyım. İsmi grup escort Zeynep, orta boylu, sarışın, renkli gözlü, seksi, oldukça bakımlı, donanım sahibi, elit bir hatunum.

Karşımdaki insanın en çok konuşmasına ve davranışına dikkat ederim. Eğer konuşurken kibar değilse kesinlikle anlaşamam. O yüzden bir erkeğin davranışına çok önem veririm. Randevu almadan önce telefonda görüşmem gerekiyor. Eğlenceli yapımla etrafımda dikkat çekerim. Güzel ve zevk sahibi bir kadın olarak anında dikkat çekiyorum. Birçok arkadaşım, dostum ve iş çevrem var.

Her gün kendini yenileyen, işine adapte olan, sınırlarını aşan yapımla yaşam tarzımı kaliteli noktaya ulaştırırım. Akşamları yapacak işim olmadığı takdirde kahveyle kitap keyfi yapmaktan zevk duyarım. Yaşamımı güzelleştirmek, tüm sınırları en güzel şekilde aşmak beni mutlu eder. Hayatın her anını farklı hale getirmek oldukça zevkli ve eğlencelidir.

No Tags

2499 total views, 3 today

  

Listing ID: 8585ca4ad035fad0

Report problem

Processing your request, Please wait....