Yasal Uyarı ve Site İçeriği

Aşağıda bulunan bütün maddeleri sitemizde bulunan herkes ve ilanı olan bütün partnerler okuyup onaylanmış sayılmaktadır. Ziyaretçi olarak, ilanı olan partner olarak tüm herkes aşağıda yazılmış uyarıları ve maddeleri okuyup onaylamaktadır.

YASAL UYARI: 1117 Sayılı Muzir ve Neşriyatan Koruma Kanunun ilgili maddeleri uyarınca 21 yaşından küçük yaştaki kişilerin bu internet sitesini gezmeleri kesinlikle yasaktır. Bu siteyi gezmek tamamıyla bireylerin seçimidir.

– 21 Yaşından küçükler, bu siteye girmekle doğabilecek yasal ve diğer sakıncaların tüm sorumluluğunu üstlenmeyi kabul etmiş olup, sonuçları kendilerini ilgilendirir.
– Bu internet sitesinde yayınlanan ilanlar içerisinde bulunan bayanlar, sitenin sorumluluğu altında değildirler. Site sadece kendi içeriğinden sorumlu tutulabilir. Sitemizin dahilinde, ahlaki değerlere karşı ya da müstehcen içerikler bulunuyorsa [email protected] adresinden bizlere ulaşarak şikayette bulunabilirsiniz. Site yöneticileri de şikayetinizi değerlendirip, sizlere yardımcı olabilirler.
– Bu site yayınladığı ilanlar ile hiçbir kanuna karşı gelmez. Linkteki http://m.tib.gov.tr/tr/tr-menu-42-kanunlar.html tüm maddeleri peşinen kabul etmiştir. Site kurallarına ya da kanunlara aykırı hareket eden ilan verenleri şikayet formu aracılığı ile bize bildiriniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, şikayetler değerlendirilerek, site yöneticileri tarafından gerekli işlemler gerçekleştirilecektir. Bu internet sitesi Türk Ceza Kanununun 5651 İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilme Hakkında Kanun kesinlikle kabul etmiş olup TCK yapacağı şikayetleri kesinlikle değerlendirecektir.
– Sitemiz 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanununun 135 inci maddesinin altıncı fıkrasındaki “CMK 135/6/a9. Fuhuş madde 227 ile alakası yoktur.
– Ayrıca sizlere bir kavramdan bahsetmek isteriz. Son yıllarda Türkçemize girmiş olan “escort” kelimesi, “eşlik eden kişi” anlamındadır. İngilizce kökenli bu kelime, kendi dilinde de aynı anlama gelmektedir. Bu sitede ilan veren bayanlar sadece yemek, toplantı, tatil vb. programlarda kişilere eşlik edebilmek için sitelerde ilan yayınlar. Bunun dışında kanunlara aleni şekilde aykırı hareket eden ilan verenler siteden uzaklaştırılacaktır.
– Farklı sebeplerle siteyi kullanmak isteyenlerden sitemiz sorumlu değildir.
– Sitemiz yapılan gerçek veya sanal görüşmelerinden içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YUKARIDAKİ BÜTÜN MADDELERİ VE PARAGRAFLARI İLAN SAHİPLERİ VE SİTEDE BULUNAN TÜM HERKES OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR. DOĞABİLECEK YASAL SORUMLULUKLARDAN İNTERNET SİTEMİZ SORUMLU TUTULAMAZ.

Sitemizde ki herhangi bir içerikten rahatsız olduysanız mail adresi  ***@gmail.com  üzerinden detayları içeren e-posta gönderiniz.En kısa süre içinde düzeltimi sağlanacaktır.

1 Sitemizin içeriğinde cinsellikle alakalı hiçbir konu bulunmamaktadır.

2 Sitemiz cinsellikle alakalı hizmet vermemektedir! Sitemiz sadece size yemek, koktely gibi sosyal aktiviteler için partner arama imkanı sunar. Bunun dışında ki hiçbir beklentiye cevap verecek bir site değildir!

3 Bu sitedeki partner hanımlar ve beyler sadece gecelerde, kokteyllerde, özel günlerinde veya yemeklerde eşlik etmek adına ve sohbet etmek maksadıyla görüşmelere giderler.

4 Sitemiz yapılan gerçek/sanal görüşmelerinden içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Sitemiz aracılığıyla hiçbir şekilde cinsel münasebet için hizmet verilmemektedir! Bunun aksi bir durum olduğunda tüm yasal sorumluluk partnerde/diğer kişidedir.

6 Sitemiz partner ilan açıklamalarından, ilan resimlerinden ve görüşmelerin içeriğinde hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

7  Yukarıda ki maddeleri ve bu maddeyi sitemizde bulunan ziyaretçiler ve ilanı bulunan partnerler okumuş ve kabul etmiştir. Doğabilecek T.C. yasasına aykırı durumlarda sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

8 Partnerlerin kendilerini tanıtım amacında kullandıkları yazı, resim ve telefon numarası gibi bilgiler kendi iradeleri ile profillerine eklenmiştir.

9 Yukarıda ki tüm maddeler partner bayanlar ve site ziyaretçileri tarafından okunmuş ve kabul edilmiştir!